Сакварелідзе розповів, коли ГПУ візьметься за Коломойського

Немає жодних проблем в кримінальному переслідуванні олігархів, включаючи Ігоря Коломойського, в разі наявності конкретних доказів і свідчень
Depo.Влада
3 листопада 2015 06:03
ФОТО: depo.ua
Сакварелідзе розповів, коли ГПУ візьметься за Коломойського
Сакварелідзе розповів, коли ГПУ візьметься за Коломойського

Про це в прямому ефірі одного з українських телеканалів заявив заступник Генерального прокурора, керівник прокуратури в Одеській області Давид Сакварелідзе, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Не виключено... Я не веду це слідство. Але якщо будуть конкретні докази на Ігоря Коломойського, якщо будуть свідчення та докази на конкретних олігархів, то держава звичайно має зреагувати. Так що ніяких проблем я в цьому не бачу", - заявив він, відповідаючи на питання "Наступний Коломойський?" після затримання Геннадія Корбана.

Сакварелідзе назвав "досить сміливим кроком" з боку прокуратури і держави початок  кримінального переслідування "найвпливовішого олігархічного синдикату України".

"Тобто, напевно, кілька місяців тому ніхто не подумав, що Генеральна прокуратура зможе затримати Корбана. Це люди, які володіють кількома мільярдами. Це люди, у яких власна армія. Це люди, у яких є власний медійний простір. Вони контролюють галузі економіки. У них є один з найсильніших банків в Україні", - заявив він.

Заступник Генпрокурора наголосив, що найголовніше, що є політична воля щодо деолігархізації країни і що "процес почався". Він також висловив сподівання, що боротьба з олігархами не закінчиться "цим конкретним синдикатом".

"В Україні є багато синдикатів. І в Одесі їх виявилося набагато більше, ніж я очікував. Хоча їхні імена не так відомі, як (ім'я - ред.) Ігоря Коломойського", - заявив Сакварелідзе.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.