Сакварелідзе розповів, де шукати кошториси на американські гроші

Під час допиту в Генпрокуратурі екс-заступника генпрокурора і колишнього прокурора Одеської обл. Давида Сакварелідзе запитували про те, з ким відбувалася співпраця під час реформування органів прокуратури та про участь міжнародних організацій у реформуванні ГПУ
Depo.Влада
1 квітня 2016 22:55
ФОТО: depo.ua

Про це після допиту повідомив Сакварелідзе, передає depo.ua.

"Питання про те, з ким ми співпрацювали, чи перераховувалися гроші на рахунок Генпрокуратури. Деталі мого допиту потрапили до Куценка, який вимагає від мене кошторис, не маючи доступу до кримінальної справи. Хочу заявити, що схеми, кошториси, потоки – для нас незрозуміла річ, і ми цим пишаємося. Що стосується кошторисів – звертайтеся в Генпрокуратуру, що стосується реформ – звертайтеся до нас", - заявив Сакварелідзе.

Також він сказав, що допит зайняв 3 години.

"За моїм проханням записували на відео, я знаю, що рано чи пізно це опублікують. Допит був пізнавальним. Слідчі дізнавалися, як працюють міжнародні організації, як мінімізується можливість крадіжки грошей американців. Я думаю, вони продовжать викликати. Боротьба в країні відбувається на рівні прокуратури, допитів і обшуків. У мене вже до цього імунітет", - сказав Сакварелідзе.

Раніше прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко повідомив, що Сакварелідзе попросили надати кошторис і показати журналістам, чи заходили гроші, на які організації, як витрачалися, які товари або послуги закуповувалися. "На жаль, поки Давид таку інформацію не дає", – сказав Куценко.

Нагадаємо, 29 березня генпрокурор Віктор Шокін звільнив Сакварелідзе, перед своєю відставкою.  Конфлікт між  Сакварелідзе і керівництвом ГПУ виник через справу так званих "діамантових прокурорів", якою він займався. 

31 березня ГПУ вручила Сакварелідзе повістку про виклика на допит у справі про "зникнення" 2 млн доларів, які виділили США на реформування ГПУ.  

Більше новин політики читайте на Depo.Влада