Сакварелідзе підозрює, що йому поставлять "прослушки" і "наружки"

Колишній заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе заявляє, що справа про нібито зникнення 2 млн доларів - тільки привід, щоб проводити у нього обшуки, ставити "прослушки" і "наружки"
Depo.Влада
3 квітня 2016 08:51
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, він розповів в інтерв'ю Лига.net, що його викликають на допит в ГПУ про зникнення 2 млн дол., яких не було, тому що західні партнери не пересилають гроші на рахунки державних установ, особливо там, де високий ризик корупції.

"Грошей не було. 2 млн будуть виділені тільки в тому випадку, якщо буде радикально налаштований реформатор - генеральний прокурор. Йому тоді всі будуть допомагати: і ФБР, і британці в розслідуванні резонансних справ", - заявив Сакварелідзе.

"Мені не подобається, що Україна знаходиться в поганому стані, коли послів викликають на допит. Цей цирк ми спостерігаємо вже більше місяця. Тепер слідчий Сус тепер мені телефонує і наполегливо шукає 2 мільйони американських доларів на реформи, яких і не було. Розумієте? Ось такий абсурд", - додав він.

Нагадаємо, 1 квітня екс-заступник генпрокурора і колишній прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе прибув на допит до Генеральної прокуратури України у справі про "зникнення" 2 млн дол.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада