Сакварелідзе: Перші звинувачення у справі ОПЗ можуть з'явитись уже у найближчі тижні

Протягом наступних кілька тижнів можуть з'явитися перші підозри й звинувачення за результатами розслідувань на Одеському припортовому заводі
Depo.Влада
9 грудня 2015 07:46
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, заступник генерального прокурора України, очільник Одеської прокуратури, Давид Сакварелідзе заявив інтерв’ю "5 каналу".

"Наступні кілька тижнів будуть ключовими вже, оскільки будуть первинні факти, будуть, напевно, вже конкретні правові рішення, підозри, можливо, звинувачення", - повідомив він. 

Крім того, заступник голови ГПУ повідомив, що під час обшуку на Одеському припортовому заводі прокуратура вилучила важливі документи, які можуть привести до посадовців Кабінету міністрів.

Нагадаємо, що одеська прокуратура розслідує корупційні схеми ОПЗ на суму понад 4 млрд грн.

Зазначимо, нещодавно британська газета The Times, посилаючись на Сакварелідзе, написала, що Генеральна прокуратура України розслідує можливу причетність прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до корупційної схеми на $ 90 млн у рік.

Утім заступник Генерального прокурора на своїй сторінці у "Фейсбуці" таку інформацію заперечив. Він написав, що на цьому етапі слідства, не має права звинувачувати когось у корупційній діяльності.

Зазначимо, раніше голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі звинуватив Кабінет міністрів України на чолі з Арсенієм Яценюком, а також найбільших бізнесменів країни в причетності до масштабної корупції.

Згодом він заявив, що готовий надати всі документи, що підтверджують його заяви.

Читайте також: Чи зробить Сакварелідзе з Яценюка другого Лазаренка

Більше новин про політич