Сакварелідзе назвав Шокіна брехуном і нахабою

Заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе заявив, що роботу відомства фактично паралізовано, а його з командою із 17 працівників "нахабно і цинічно обманули"
Depo.Влада
27 березня 2016 23:19
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" у відповідь на сьогоднішню заяву прокурора ГПУ Владислава Куценка, який спростував тиск на слідчих, що розслідують справу діамантових прокурорів, передає depo.ua.

За його словами, прокурори, які отримали повідомлення про звільнення, "чесно працювали, не побоялися братися за корупціонерів всіх мастей, включаючи близьких до керівництва ГПУ, і в результаті - поплатилися за це, ставши об'єктом помсти Шокіна і його команди".

Сакварелідзе спростував інформацію Куценка про те, що прокурорів з його команди не звільнено.

"Сам же ще раз підтверджує, що усі наші хлопці зараз поза штатом. Людською мовою це означає, що робота фактично паралізована. Кажуть, що хлопцям були запропоновані вакансії. Але нікого не бентежить, що їх рапорти на призначення на ці вакансії були підписані мною майже 2 місяці тому і передані Шокіну, який персонально обіцяв мені, що ніяких проблем з перепризначення не буде. Слова він, на жаль, не дотримав", - зазначив Сакварелідзе.

Заступник голови ГПУ додав, що дізнався про призначення Максима Мельниченка на посаду керівника Генеральної інспекції постфактум, оскільки Шокін поставив його перед фактом, за власним рішенням призначивши Мельниченка, а не провівши відкритий конкурс.

"Щодо моєї деструктивної і антипрокурорської політичної поведінки, хочу ще раз повторити: буду захищати правду і всіх, хто повірив в нову прокуратуру, до останньої краплі крові. І в будівлі прокуратури, і на вулиці. Якщо комусь це не подобається - можете мене звільнити", - додав Сакварелідзе.

Смотрел медиа-реакцию Шокина, которую уже привычно озвучивал его личный "спикер". Меня очень удивляет наглость и упертос...

Опубліковано Davit Sakvarelidze 27 березень 2016 р.

Нагадаємо, що сьогодні прокурор ГПУ Владислав Куценко заявив, що обшуки в команди Сакарелідзе не проводилися тому, що це заборонив генпрокурор Віктор Шокін

Додамо, що 25 березня біля будівлі Генеральної прокуратури України відбувся мітинг за відставку генпрокурора Віктора Шокіна і проти ймовірних звільнень співробітників ГПУ, які займалися справо "діамантових прокурорів". Заступник глави ГПУ Давид Сакварелідзе тоді прямо звинуватив генпрокурора Віктора Шокіна в репресіях проти його "молодої команди", зокрема в підготовці обшуків у невгодних слідчих і прокурорів. Воночас у ГПУ відповіли, що не збиралися їх обшукувати

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада