Сакварелідзе: "діамантовий прокурор" затягує ознайомлення з матеріалами справи

Один з фігурантів так званої справи "діамантових прокурорів" затягує процес ознайомлення з матеріалами провадження
Depo.Влада
7 грудня 2015 19:29
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник генерального прокурора України, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе, повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Справа на ознайомленні, підозрювані знайомляться з матеріалами справи. На жаль, вона затягується через те, що один з підозрюваних знайомиться з 4 аркушами на день, і тому не вдається передати справу в суд. Хоча справа вже готова до передачі в суд, ми будемо боротися за неї до кінця, якими б не були спроби спаплюжити цю справу, хто б у цьому не був замішаний. Це справа нашого престижу, нашої честі. Не тільки нашої честі, але й честі українського народу, і ми доведемо її до кінця. Команда готова, команда буде працювати, боротися", - запевнив заступник генпрокурора.

Сакварелідзе нагадав, що Корнійцю пред'явлено додаткову підозру в злочині - за так званий "віджим" частки в сміттєпереробному підприємстві, яке було оформлене на його близьких родичів.

Нагадаємо, у затриманого заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця і заступник начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Володимира Шапакіна були вилучені близько 500 тис. дол. і коштовності. 

Зараз "діамантові прокурори" на свободі, вони вийшли під заставу. Шапакін вийшов з СІЗО під заставу в 6,4 млн гривень, а Корнієць вніс заставу у розмірі 3,2 млн гривень.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада