Сакварелідзе буде на суді у справі "діамантових прокурорів" 21 березня, - ГПУ

У ГПУ впевнені, що замгенпрокурра Давид Сакварелідзе візьме участь в процесі "діамантових прокурорів" 21 березня
Depo.Влада
10 березня 2016 18:29
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Ми впевнені, що в ньому (суді 21 березня, - ред.) візьме участь старший групи прокурорів у цій справі пан Давид Сакварелідзе, який уповноважений підтримувати державне обвинувачення в суді. Ми досить обурливо ставимося до сьогоднішніх ранкових заяв окремих представників громадськості, таких як Віталій Шабунін, який, в тому числі і у вашому ефірі, повідомив про те, що Юрій (Севрук, - ред.), виконуючий обов'язки генерального прокурора, намагається зірвати розгляд справи "діамантових прокурорів, "призначаючи Давида Сакварелідзе, який не знає української мови, брати участь у цій справі..." Не треба кидати тінь на заступника генерального прокурора, він у нас українською мовою володіє. Такі активісти, як Шабунін, хоча б трохи вивчали законодавство, а взагалі, ми запрошуємо на наступне судове засідання всіх народних депутатів, представників громадськості, ЗМІ допомогти нам, щоб цей процес був публічний", - зазначив він.

Голосіївський районний суд Києва призначив до розгляду по суті на 21 березня справу проти колишнього заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Володимира Шапакіна і колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, підозрюваних в отриманні неправомірної вигоди.

Нагадаємо, що 7 березня суд у справі "діамантових прокурорів" перенесли на 10 березня через неявку представників обвинувачення. Через це в Генпрокуратурі вимагали пояснень від куратора групи прокурорів у цій справі Давіда Сакварелідзе.

4 березня старшим групи прокурорів у справі "діаментових прокурорів" визначено Сакварелідзе, на якого покладено обов'язок керувати діями інших прокурорів у цьому кримінальному провадженні.  Він вже виступив з вимогою негайного призначення всіх поданих кандидатур на відповідні посади в ГПУ.

6 липня заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць були затримані за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. Згодом їх відпустили під заставу, а на слідчих, які займаються цією справою, посилився тиск

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада