Садовий назвав умову участі «Самопомочі» в коаліції

Міський голова Львова Андрій Садовий заявляє, що партія «Самопоміч» поки що не вступала в переговори щодо створення парламентської коаліції
Depo.Влада
28 жовтня 2014 11:55
ФОТО: depo.ua
Садовий назвав умову участі «Самопомочі» в коаліції
Садовий назвав умову участі «Самопомочі» в коаліції

Про це він пише на своїй сторінці у Facebook, передає ДеПо.

Однак він підтвердив факт зустрічі з президентом Петром Порошенком і телефонних переговорів з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком на цю тему.

«Самопоміч» не вступала поки що ні в які формальні переговори щодо коаліції. При цьому ми усвідомлюємо, що українці дали мандат довіри низці проукраїнських і проєвропейських партій, які повинні спільно шукати точки дотику для вирішення насущних питань держави!» - написав Садовий.

Він зазначив, що партія обговорюватиме можливі союзи в парламенті «виключно на основі завдань, які повинні стояти перед майбутнім урядом, а не квот».

«Нас не цікавлять квоти! Нас цікавить можливість створити уряд професіоналів, які думатимуть не про рейтинги (власні і партійні), а про завдання, для яких їх найняли», - зазначає Садовий.

«На запитання щодо можливого входу «Самопомочі» в коаліцію я повідомив, що таке рішення прийматиметься спільно майбутньою фракцією і керівництвом партії на основі викладених вище принципів», - заявив Садовий.

Станом на ранок 28 жовтня в Центральній виборчій комісії оброблено 87% електронних протоколів, згідно з якими «Самопоміч» набирає 10,92% голосів.