Садовий пояснив, чому не дасть ради своєму сміттю

Мер Львова Андрій Садовий каже, що "сміттєва" проблема у Львові пов`язана з відсутністю інвесторів, які б зайнялися утилізацією сміття
Depo.Влада
6 листопада 2016 09:15
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Depo.ua.

"В Європі одна тона утилізації вартує від 40 до 120 євро, в Україні - орієнтовно 2,5 євро. Оце є основна причина, чому сюди не йде жоден інвестор і ми не маємо в Україні жодного сучасного заводу", - пояснив Садовий. 

Разом з тим, він заявив про наміри побудувати у Львові найсучасніший сміттєпереробний завод . "І ми це зробимо, ми покажемо всім. І так само, як сьогодні на екскурсії їдуть до Львова, так само будуть приїжджати, щоб подивитись наш завод", - пообіцяв Садовий. 

Коментуючи підпал полігона у Львові, мер міста сказав: "Я думаю, що це є нелюди, які мали дуже злі наміри...Взагалі наміри були заблокувати вивезення сміття з мільйонного міста і показати на весь світ, що от тут такий поганий мер, нічого не робить, все завалено сміттям. Поїдьте по Львову, подивіться. Так, це можуть, до речі, зробити з кожним містом в нашій країні, просто на Львові екпериментують".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада