Садовий оголосив похід на вибори - проти "хитрого опонента"

Об'єднання "Самопоміч" планує брати участь в президентських і парламентських виборах в Україні

Про це заявив лідер політсили, мер Львова Андрій Садовий на XIV з'їзді "Самопомочі" у Києві, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу політсили.

"Ми будуємо партію, яка найближчим часом візьме активну участь у президентській і парламентській кампанії...Перед нами дуже непростий, хитрий опонент, який має що втрачати. Але не він наш головний ворог. Він всередині кожного з нас. Це лінь, небажання вчитись і змінюватись, це тисячі спокус. Кожному з нас задля спільної перемоги доведеться спочатку подолати цього внутрішнього ворога", - сказав Садовий.

Разом з тим, він запевнив, що "Самопоміч" не розпочинає хрестових походів і нової Коліївщини".

"Нам не потрібні катаклізми і кров. Наша мета – успішна і справедлива держава, в якій буде місце в тому числі і для великого бізнесу, який має працювати в конкурентному середовищі, заробляти і чесно платити податки. Але поверніть те, що не ваше, і заберіть руки від держави", - наголосив лідер партії.

Садовий також підкреслив, що "Самопоміч" відкрита для усіх прогресивних, незаплямованих і дійсно незалежних сил.

"Так само і зараз – ми декларуємо готовність до співпраці та координації дій. Єдина передумова – це спільні з нами цінності. Якщо вони є і вони справжні – ми готові до спільної роботи", - сказав він.

За даними "Самопомочі", на з'їзд зібралися близько 750 делегатів зі всіх регіонів України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Садовий