ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Садовий нарікає на "сміттєву блокаду" Львова: всі полігони в Україні не приймають відходи

Усі полігони України відмовляються приймати львівське сміття через погрози з боку центральної влади

Depo.Влада
19 червня 2017 14:08
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112-Україна" повідомив лідер "Самопомочі" , міський голова Львова Андрій Садовий, передає Depo.ua.

"Є слова, а є реальні дії, кожного місяця ми звертаємося до всіх міст, всіх рад. Всі дають одну відповідь – ні, не можемо допомогти. Ми просимо прийняти одну машину, дві машини – бо рік тому наш полігон закритий після підпал і ми не маємо жодної альтернативи… Але відмовляють. Є прекрасне місто Вінниця. Також звідти надходять листи, що ми не можемо вам допомогти. Є команда не працювати зі Львовом, людей лякають кримінальними справами і переслідуваннями. В донецькій області, в Покровську, приватний полігон погодився працювати зі Львовом. Працював два дні – потім почалися погрози власнику і його сім'ї", - стверджує Садовий.

При цьому він визнав, що зараз у Львові на землі лежить 8,5 тис. тонн сміття, яке нікуди вивезти.

"Ми не маємо, де вивозити наші відходи. Ми отримали відмову від усіх полігонів. Хочуть співпрацювати – відразу приїжджає прокуратура, Є чітка команда заблокувати, завалити сміттям Львів", - сказав Садовий і додав, що в 96% в Україні є саме полігонне захоронення сміття.

Нагадаємо, що проблеми з вивозом сміття зі Львова розпочалися після пожежі торік у червні на Грибовицькому сміттєзвалищі, яке довелося закрити.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада