Саакашвілі збирається мітингувати під Радою до початку листопада

Акція під Верховною Радою, яка стартувала 17 жовтня, триватиме до початку листопада

Depo.Влада
22 жовтня 2017 22:27
ФОТО: depo.ua

Про це заявив екс-глава Одеської ОДА та один з організаторів "Всеукраїнського збору" Міхеїл Саакашвілі, передає Depo.ua.

У своєму виступі на площі Конституції 22 жовтня він повідомив, що акція триватиме "мінімум до наступного пленарного тижня" – 7 листопада.

За словами Саакашвілі, протягом наступних двох тижнів на площі Конституції будуть проходити "семінари, дискусії" і спілкування між учасниками протестної акції.

"У наступні тижні до сесії ми маємо... перебудувати цю площадку в дуже спокійне, потужне, безпечне місце", – зазначив він.

Також Саакашвілі повідомив, що має намір відвідати низку українських міст, "щоб донести своє бачення того, що відбувається в країні і пропозиції щодо поліпшення ситуації".

Нагадаємо, що 17 жовтня під парламентом почався мітинг прибічників екс-президента Грузії та колишнього голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі та деяких інших опозиційних лідерів з вимогами зняття депутатської недоторканності, зміни виборчого законодавства та створення Антикорупційного суду.

19 жовтня Верховна Рада України погодилася скасувати депутатську недоторканність і передала законопроект до Конституційного суду.

А 22 жовтня у сутичках під Верховною Радою один правоохоронець зазнав черпно-мозкової травми.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада