Саакашвілі запевняє, що він не "нафталіновий", як Бальцерович

Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі виступає категорично проти призначення колиніх європейських міністрів на пост прем'єра України

Про це, як передає depo.ua, він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

Зокрема, він назвав три можливі варіанти формування уряду в Україні.

"Є три варіанти – зібрати технократичний уряд, який ні перед ким не відповідає, політичний - який відповідатиме перед певною групою людей, які давно втратили авторитет. В цих двох випадках народ не матиме влади над цим урядом. І третій варіант – коли нам пропонують привезти якихось іноземних реформаторів – дістанемо із нафталіну якогось колишнього східноєвропейського прем'єр-міністра, він може бути хорошою людиною, але яке відношення він має до України. Коли ми говоримо, що хтось десь був прем'єр-міністром чи міністром 25 років тому – ми ж не маємо дістати його з нафталіну і посадити керувати Україною. Це сором", - наголосив Саакашвілі.

На зауваження ведучого, що у Саакашвілі теж є президентський досвід в іншій країні, одеський губернатор почав переконувати, що його ситуація кардинально інша.

"Вибачте, я був учасником двох майданів, я був діючим політиком весь цей час, і я діючи політик в Україні – це різні речі. Років через 10 я теж буду нафталіновим", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'являлась інформація, що президент України Петро Порошенко пропонував екс-віце-прем'єр-міністру, екс-міністру фінансів Польщі Лешеку Бальцеровичу очолити уряд України, однак той відмовився. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада