Саакашвілі запевняє, що він не "нафталіновий", як Бальцерович

Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі виступає категорично проти призначення колиніх європейських міністрів на пост прем'єра України
Depo.Влада
23 березня 2016 22:38
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

Зокрема, він назвав три можливі варіанти формування уряду в Україні.

"Є три варіанти – зібрати технократичний уряд, який ні перед ким не відповідає, політичний - який відповідатиме перед певною групою людей, які давно втратили авторитет. В цих двох випадках народ не матиме влади над цим урядом. І третій варіант – коли нам пропонують привезти якихось іноземних реформаторів – дістанемо із нафталіну якогось колишнього східноєвропейського прем'єр-міністра, він може бути хорошою людиною, але яке відношення він має до України. Коли ми говоримо, що хтось десь був прем'єр-міністром чи міністром 25 років тому – ми ж не маємо дістати його з нафталіну і посадити керувати Україною. Це сором", - наголосив Саакашвілі.

На зауваження ведучого, що у Саакашвілі теж є президентський досвід в іншій країні, одеський губернатор почав переконувати, що його ситуація кардинально інша.

"Вибачте, я був учасником двох майданів, я був діючим політиком весь цей час, і я діючи політик в Україні – це різні речі. Років через 10 я теж буду нафталіновим", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'являлась інформація, що президент України Петро Порошенко пропонував екс-віце-прем'єр-міністру, екс-міністру фінансів Польщі Лешеку Бальцеровичу очолити уряд України, однак той відмовився. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада