Саакашвілі закортіло свого мітингу, але боїться "тітушок"

Колишній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі стверджує, що влада намагається перешкодити його запланованому мітингу в Києві
Depo.Влада
25 листопада 2016 17:13
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Коли влада дізналася про майбутній захід цього тижня, нам стали створювати всілякі перепони. СБУ обдзвонила всіх перевізників, щоб перешкодити людям приїхати в столицю. Нам щодня розповідають про підготовку провокацій. Банкова намагається повністю дискредитувати вуличний протест, прикриваючись "планом Шатун", – вважає він.

Саакашвілі додав, що влада також хоче привести на мітинг "тітушок", щоб представити його проплаченим. Він запевнив, що ніколи не організовуватиме проплачені мітинги.

"Остання Зима з цим Парламентом" – назва нашої акції в неділю. Ми хочемо, щоб, в рамках чинного законодавства, були призначені позачергові вибори. Ми хочемо, щоб було змінено законодавство, що дозволить новій крові увійти в наступний парламент", – заявив він.

Саакашвілі також вважає, що наступна революція, якщо відбудеться, "може обернутися значно більшими втратами".

Нагадаємо, що 9 листопада уряд звільнив Михайла Саакашвілі, після того як він сам попросився у відставку, звинувативши Порошенка у зраді. Ще 8 листопада Саакашвілі казав, що Порошенко обіцяв йому позбутися Яценюка. 

11 листопада Саакашвілі оголосив про створення нової політсили

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада