Саакашвілі: Яценюк відмовився від зарплат ЄС для українських чиновників

ЄС висловлював готовність платити заробітні плати частині українських чиновників, однак прем'єр-міністр Арсеній Яценюк відхилив цю пропозицію
Depo.Влада
17 грудня 2015 07:49
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі в ефірі програми "Шустер Live" пізно увечері в середу, 16 грудня, передає depo.ua.

"Європейці були готові в цьому році платити нашим чиновникам, кільком тисячам держчиновників. Це, в першу чергу, слідчі, податківці, це апарат, особливо середня і вища ланка в міністерствах, там, де приймаються важливі рішення... Прем'єр-міністр сказав: "Знаєте, якщо не платити всім, я не готовий", − сказав Саакашвілі.

На уточнююче питання ведучого політик відповів, що ЄС був готовий фінансувати реформи в Україні за "грузинською моделлю".

Під час останньої поїздки прем'єра Арсенія Яценюка до Брюсселя ЄС висловив готовність доплачувати українським держслужбовцям, які входять в реформаторські команди міністерств. Про це інтерв'ю ZN.UA заявив голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко.

"Під час останньої поїздки прем'єра в Брюссель чітко прозвучала думка про готовність ЄС допомогти, в тому числі і з доплатами держслужбовцям, які входять в реформаторські команди міністерств. Тільки дайте механізм", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі заявив, що Яценюк окрім усього іншого вкрав у народу головне - перемогу на Майдані.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада