Саакашвілі вирішив помірятися "майданом" з Кононенком

Колишній глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив, що дуже багато зробив для Майдану, зокрема, привозив туди європейських парламентаріїв, багато разів виступав, консультував лідерів, виступав звідти на всіх головних каналах і намагався донести правду
Depo.Влада
18 листопада 2016 09:17
ФОТО: depo.ua

Таким чином, на своїй сторінці в Faceboоk, Саакашвілі відреагував на занепокоєння, яке висловив Кононенко в інтерв'ю телеканалу 112 Україна, передає Depo.ua.

"І, що мене дійсно обурює, це те, що пан Саакашвілі почав активно експлуатувати майдан в своїх заявах - ми там все стояли точно не за те, щоб задовольнити його політичні амбіції", - заявив Кононенко.

Михайло Саакашвілі у відповідь на це звинуватив Кононенко в збагаченні.

"Ми всі героїчні українці, не для того стояли там на смерть, не для того українці і разом з ними грузинські добровольці продовжують гинути на фронті, щоб Кононенко і йому подібні нахабно, серед білого дня, привласнювали багатства України, багатіли на тлі зубожіння обікраденій України", - написав Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше Ігор Кононенко в інтерв'ю телеканалу 112 Україна припустив, що Саакашвілі ще неодноразово буде генерувати звинувачення на його адресу.

"Щодо його звинувачень, я впевнений, що вони не перші і не останні. Будуть ще. Він - досвідчений гравець, популіст, давно "їздить" на темі корупції, і зараз буде активно експлуатувати цю тему заради створення образу "борця з владою". Але, на жаль, він такий же представник команди влади, як і я, і інші гравці з оточення Президента, з перших днів він також несе солідарну відповідальність за ситуацію в країні. і в Одеській області зокрема. А там справи, повірте, не найкращі - область на передостанньому місці знизу по показникам", - заявив Кононенко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада