Саакашвілі відреагував на звинувачення речника АТО

Голова Одеської облдержадміністрації відреагував на звинувачення речника АТО Андрія Лисенка
Depo.Влада
10 лютого 2016 18:56
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Нагадаємо, раніше речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що Саакашвілі після відвідання одеського батальйону "Шторм" 14 січня "злив" в інтернет відео з передової з картами, обличчями бійців тощо – і це була "повна здача українських позицій". За даними Лисенка, за цим фактом уже проводять розслідування.

Прес-служба МВС перевіряє інформацію про можливу наявність кримінальних проваджень проти Саакашвілі, який опублікував відеоролик із зони АТО.

 "Щось пан Лисенко, який підпорядковується безпосередньо відповідному підрозділу Адміністрації Президента України, згадав про це майже через місяць після того, як я розповів про важкі умови служби на блокпостах у Маріуполі", - заявив Саакашвілі.

"Більше того, кілька днів тому до Києва викликали керівника СБУ в Одеській області Батракова і доручили йому розслідувати всі проекти, що здійснюються нами в Одесі, такі як: Відкритий митний простір, Центр обслуговування громадян і Громадська приймальня, тим самим дуже інтенсивно зайнялися у відділі МВС по боротьбі з економічними злочинами. Тобто одночасно СБУ, Міноборони і МВС отримали розпорядження зайнятися мною і нами. Нехай розслідують, чого немає все одно не знайдуть", - написав він.

На думку очільника Одеської ОДА, це відповідь на Антикорупційні форуми і на те, що в найближчі дні цей рух збирається "широко розгорнутися одночасно у всіх регіонах України", а також на заяву Айвараса Абромавічуса, яку в кулуарах влади, за словами Саакашвілі, чомусь приписали йому.

"Сумно, що вони розслідують те, що зробили ми і є досягненнями нашої команди замість того, щоб розслідувати те, чому в інших місцях не зроблено нічого. Злодійська шобла дуже погано мене знає, такими діями вони тільки зміцнюють мою рішучість боротися проти свавілля влади і за наведення порядку в Україні. Зараз я перебуваю в Мюнхені, де з завтрашнього дня у мене почнуться зустрічі. Після закінчення мюнхенській конференції з безпеки повернуся і зроблю відповідну політичну заяву після того, як обговорю ситуацію що склалася з нашою командою реформаторів", - написав він.

"А що стосується блокпостів у Маріуполі, одеські волонтери на моє прохання виготовили нові сучасні контейнери і в найближчі дні ми їх повеземо до Маріуполя щоб встановити на блокпостах", - додав чиновник.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада