Саакашвілі відповів на зацікавленість "балакучої голови" Путіна його шкарпеткою

Голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Михайло Саакашвілі прокоментував свій конфуз з заправленою в шкарпетку штаниною, яким він відзначився під час форуму "Рух за очищення України" в Дніпропетровську
Depo.Влада
21 березня 2016 18:31
ФОТО: depo.ua

Зокрема, Саакашвілі на своїй сторінці у "Фейсбуці" прокоментував слова спікера російського МЗС Марії Захарової щодо цього випадку, передає depo.ua.

"Як низько впав президент всія Русі, на давній прес-конференції з Юлею Тимошенко жартував про мою краватку, повідомляв Саркозі і світу про бажання підвісити мене за яйця, а зараз жваво цікавиться моєю правою шкарпеткою, опускається все нижче і нижче", - написав Саакашвілі.

Нагадаємо, під час антикорупційного форуму у Дніпропетровську Михайло Саакашвілі виступив із заправленою у шкарпетку штаниною.

У свою чергу речник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова прокоментувала конфуз з заправленою в шкарпетку штаниною, чим відзначився глава Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі під час форуму "Рух за очищення України" в Дніпропетровську. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада