Саакашвілі вдягнув кашкет прикордонника (ФОТО)

Голова Одеської обласної держадміністрації Михайло Саакашвілі з нагоди Дня прикордонника опублікував свою фотографію в кашкеті українського прикордонника
Depo.Влада
28 травня 2016 17:04
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі вдягнув кашкет прикордонника (ФОТО)
Саакашвілі вдягнув кашкет прикордонника (ФОТО)

Відповідну світлину він виклав на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.
Також голова Одеської ОДА розповів про свою службу в радянських прикордонних військах на території України.

"Я був прикордонником за радянських часів, коли мене призвали після першого курсу Київського університету, але моя строкова служба повністю проходила в Україні, і майже всі мої товариші по службі були українцями. Саме в армії я вперше почув справжню українську від сільських хлопців, з багатьма з яких дружу дотепер. Я добре пам'ятаю, наскільки людяніше до нас ставилися українські офіцери, чим дуже відрізнялися від офіцерів, присланих з РРФСР. Один із них, майор з Москви, керівник політвідділу в Чопі, навіть написав на мене рапорт-донос в особливий відділ, звинувативши мене в політичній неблагонадійності, а керівник того КПП, куди мене перевели, українець, полковник Шандорук, який якимось чином перехопив цей документ, ознайомив мене з цим "секретним" рапортом та порвав його просто у мене на очах", - згадує Саакашвілі.

Він привітав прикордонників з професійним святом, зазначивши, що "поки ворог затято продовжує не визнавати наші кордони, ваша місія удвічі важливіша".

Нагадаємо, що сьогодні в Україні відзначають День прикордонника. Президент України Петро Порошенко пообіцяв, що з травня їх зарплата не буде нижчою за 7 тис. грн.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада