Саакашвілі в США переконує конгресменів надати Україні зброю

Новопризначений голова Міжнародної ради реформ в Україні, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі проводить переговори з депутатами Конгресу США про надання Україні оборонного озброєння
Depo.Влада
25 лютого 2015 12:28
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі в США переконує конгресменів надати Україні зброю
Саакашвілі в США переконує конгресменів надати Україні зброю

Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передає depo.ua.

«Почав зустрічі в Конгресі США з автором «Списку Магнітського» сенатором Кардінаб, попереду зустрічі з представниками комітетів сенату і палати представників, з іншими політичними лідерами. Тема - збільшити законодавчий натиск з метою надання Україні оборонних озброєнь», - написав Саакашвілі.

Така велика кількість законодавців відразу ніколи ще не погоджувалася на зустріч з ним.

«34 зустрічі за 3 дні за моїми стандартами - перевантажений графік», - зазначив екс-президент Грузії.

Він вважає, що «військова ціна» для президента РФ Володимира Путіна повинна бути збільшена за рахунок поставок Україні оборонної зброї, зокрема, протитанкової, яка дозволить зупинити наступ російських танків і бронетранспортерів.

«Україна може не бути членом НАТО, але Україна може стати членом двосторонніх або тристоронніх регіональних альянсів, які могли б співпрацювати з НАТО і Сполученими Штатами щодо забезпечення регіональної безпеки. Також метою програми Східного Сусідства Європейського Союзу має стати майбутнє прийняття України в Європейський Союз, як і можливість повного членства в НАТО повинна залишатися в планах, якщо умови членства будуть досягнуті», - вважає Саакашвілі.

Як повідомляла depo.ua, заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій вже привіз до США список необхідної Україні зброї. Однак президент США Барак Обама ще не вирішив, чи допомагати Україні в цьому питанні.