Саакашвілі: В штаті Одеської ОДА місцеві жителі складатимуть 90%

Новопризначений голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА), екс-Президент Грузії Міхаеїл Саакашвілі хоче сформувати штат адміністрації на 90% з місцевих жителів
Depo.Влада
3 червня 2015 21:05
ФОТО: depo.ua

Про це Саакашвілі заявив в інтерв'ю 5 каналу, передає depo.ua.

"По-перше, ми повинні змінити адміністраторів. Для цього ми будемо заохочувати до роботи нових людей (на 90 % з місцевих жителів), влаштуємо прозорий конкурс. Критерії визначимо протягом трьох найближчих днів. По-друге, ми повинні серйозно змінити правоохоронні структури. Зараз не може бути надійної системи правоохоронних органів, оскільки правоохоронці не мають офіційної заробітної плати, тому зарплату кожному з них виплачує якась зацікавлена група, якийсь клан тощо. Так само від працівників суду ми не можемо вимагати самовідданої роботи, оскільки вони отримують гроші за те, щоб цих грошей не отримала держава. І ми повинні це зупинити", - заявив він.

Саакашвілі висловив надію, що знайти людей, які погодяться попрацювати два-три-п'ять місяців на ту зарплату, яка є зараз, можливо, але потім необхідно підвищити зарплату, щоб уникнути корупції.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі заявив, що хоче заощадити 4,1 млн грн за рахунок скорочення штату ОДА.