Саакашвілі: Уряд повинен відмежуватися від олігархів

Олігархи заробляють гроші за рахунок слабкості держави і все робитимуть для того, щоб держава продовжувала лишатись слабкою
Depo.Влада
6 вересня 2015 20:29
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" заявив голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі, передає depo.ua.

"Я не вважаю випадковістю те, що після моєї критики прем'єр-міністра, найдошкульніше відреагував головний олігарх, і істеричні нападки почалися саме з боку деяких олігархічних засобів масової інформації. Олігархи заробляють гроші за рахунок слабкості держави і все робитимуть для того, щоб держава продовжувала лишатись слабкою", - зазначив високопосадовець.

На його думку, якщо уряд дійсно хоче сильноі України, він повинен публічно відмежовуватися від олігархів і замінити наглядові ради та директорів держпідприємств, призначених різними олігархами.

"Поки що, все робиться з точністю навпаки. Після зняття директора Іллічівського порту Крука я дізнався, що на конкурс нового начальника в заключний тур знову вийшов Крук", - резюмував Саакашвілі.

Нагадаємо, екс-президент Грузії в ефірі "5 каналу" звинуватив прем'єра Арсенія Яценюка у саботуванні реформ та роботі на користь олігархів і зокрема Ігоря Коломойського.

Яценюк з відповіддю не забарився, натякнувши, що Саакашвілі слабак і брехун

Сьогодні ж в бій вступив Коломойський, який, не надто добираючи слів, порівняв Саакашвілі з собакою.

Саакашвілі, відповідаючи на цей випад, назвав Коломойського "вкрай знахабнілим пережитком бандитських десятиліть".

Також читайте: Три причини, чому Коломойський має змінити риторику проти Саакашвілі.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.