Саакашвілі: у мене є докази про причетність Коломойського до контрабанди

Губернатор Одеської області Михаїл Саакашвілі розповів про те, що має докази щодо незаконних діянь екс-губернатора Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, а також повідомив про намагання олігарха погрожувати йому
Depo.Влада
19 липня 2015 20:53
ФОТО: depo.ua

Як передає depo.ua, під час прямого ефіру "1+1" розмова дійшла про ситуацію у окрузі №205 (Чернігів) та скандал між Саакашвілі та Борисом Філатовим.

На питання ведучої, чи має Саакашвілі докази злочинів, скоєних Ігорем Коломойським, той відповів: "Я маю дуже вагомі докази щодо власника вашого телеканалу. Тому вони хвилюється... Він надсилав загрози. У нашої міліції - чесної її частини - є докази, як проходить обмивання грошей, як не платять податки, які задіюються схеми на митниці".

Також за його словами, його складні відносини з Ігорем Коломойським почалися ще у Грузії, де він не хотів платити податки.

"Коли торік Коломойський робив корисні справи, я про це говорив. Але це не дає права йому грабувати", - зазначив він.

Також Саакашвілі розповів про те, що приїхав до Чернігова на інвестиційний форум.

"Я не приїхав підтримувати Березенка. Я одразу сказав, що на партійну зустріч не піду", - сказав він.

Водночас, за його словами, він по приїзду до Чернігова побачив приклади підкупу виборців за допомогою їжі. "Роздача безкоштовних продуктів -  таке було в Африці у 60-70 роках, коли роздавали взуття - один черевик перед голосуванням, другий - після. Так з українцями у 2015 році не можна. Вони принижують ціх людей. Коли у минулому році "Укрнафта" показала 70-80 мільярдів збитків, так хто платить за це? Ці бідні люди, пенсіонери. А потім ці люди дають борщ, і отримуються мандат", - сказав губернатор, визнавши, що існують порушення з обох сторін.

Також він прокоментував словесну перепалку з Борисом Філатовим.

"Ми поговорили люб'язно, аж поки не почалося хамство... Коли явний бандит говорить мені, що я роздаю гроші - я цього не потерплю. І якщо в Одесі хтось розливатиме борщ, то я буду теж істерично воювати. Так робив Черновецький, і зараз я побачив те ж саме", - наголосив Саакашвілі.

Нагадаємо, сьогодні у Чернігові голова Одеської Ода Міхеїл Саакашвілі відвідав акцію, влаштовану активістами партії "УКРОП" під час якої відбувся скандал.