Саакашвілі: "Це лінія фронту. За Одесою в руки Путіна може впасти Грузія"

Михайло Саакашвілі погодився змінити громадянство та очолити Одеську область через те, що «Одеса тісно пов'язана з ситуацією в Грузії"
Depo.Влада
2 червня 2015 09:18
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у інтерв'ю ВВС, передає depo.ua.

"Якщо коли-небудь Одеса - боронь, Боже! - "паде", тоді й Грузію можуть стерти з карти - от що їх поєднує. Це так очевидно, якщо ви уважно придивитеся до геополітики регіону", - заявив Саакашвілі.

"Тому, звісно, я зважав і на грузинські інтереси, коли погодився на цю пропозицію. Це справжня лінія фронту в протистоянні Путіну, у боротьбі з корупцією й у створенні нових стандартів для України й усього регіону", - заявив він.

На думку Саакашвілі, для Росії "Одеса - це частина їхнього менталітету".

"Це частина їхньої спадщини, того, що допомагає зрозуміти їхню душу. А це ознаачє, що якщо ми почнемо домагатися успіху в Одесі й підемо у правильному напрямку, це вплине на ситуацію в Росії", - вважає новий глава Одеської ОДА.

"Я думаю, це принципова причина того, що (прем'єр-міністр Росії, - ред.) Медведєв так істерично відгукнувся про моє призначення, або ж російським ЗМІ дали інструкцію атакувати мене з усіх боків. Я думаю, вони розуміють, що поставлене на карту", - додав він.

"Йдеться не стільки про мою особу; це новий шанс, новий початок для регіону, який має стратегічне значення не тільки для російських військових чи експансіоністських інтересів, але й для їхнього власного внутрішнього менталітету", - додав Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі пояснив відмову від грузинського громадянства бажанням не потрапити до в'язниці у Грузії.