Саакашвілі: Штаб ВМС дислокуватиметься в Одесі

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі повідомив про прийняте рішення щодо дислокації штабу Військово-морських Сил України в Одесі
Depo.Влада
15 червня 2015 06:28
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час стратегічної сесії Одеського регіону, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

За словами Саакашвілі, вранці у неділю він відвідав флагман ВМС України "Гетьман Сагайдачний".

"Сьогодні ми ухвалили рішення разом з Міністерством оборони, що штаб буде в Одесі", - сказав голова ОДА і висловив сподівання, що президент України Петро Порошенко це схвалить.

У той же час, Саакашвілі зазначив, що "потрібно розуміти, в яких умовах перебувають наші моряки, багато з них сплять на кораблі". Для забезпечення моряків житлом необхідно вживати термінових заходів. Зокрема, як пропонує керівник області, потрібно, наприклад, земельні ділянки в центрі міста, якими володіє Міноборони, продати на аукціоні. На виручені кошти побудувати (придбати) житло в менш дорогих районах міста, ближче до околиці.

Нагадаємо, в Одесі проходить стратегічна сесія, присвячена розвитку даного регіону. У ній беруть участь понад 600 громадських активістів, експертів, підприємців, діячів культури, представників місцевого самоврядування регіону.

Сесія проводиться за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації та за підтримки Громадянської платформи "Нова країна".