Саакашвілі розповів, як його мучили у Львові

Колишній президент Грузії, екс-голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі о другій ночі покинув елітний готель "Леополіс" у центрі Львова, бо журналісти "дістали" запитаннями, з яких статків він сплачує за проживання

Про це він сказав на Форумі видавців у Львові, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Мене замучили питання журналістів про вартість проживання у "Леополісі". В той же час я отримав понад десять пропозицій від інших готелів і скористався одними з них", - сказав Саакашвілі.

Напередодні під час прес-конференції, відповідаючи на запитання, з яких статків оплачує дорогий номер у "Леополісі", Саакашвілі зазначив, що має для цього достойну платню в ТОВ "Укрмедіапростір", де працює, та 5 тисяч євро на рахунку у "Приватбанку". При цьому Саакашвілі сказав, що цей рахунок заблокований і гроші з нього він зняти не може.

До речі, сьогодні зранку в львівський готель "Леополіс", в якому зупинився Саакашвілі, прибули прикордонники та поліція.

Нагадаємо, що увечері 10 вересня позбавлений українського громадянства Саакашвілі та його прихильники штурмом взяли український кордон у пропускному пункті "Шегині". Під час цього інциденту, за офіційними даними, 12 бійців Національної поліції та 5 працівників Держприкордонслужби дістали тілесні ушкодження. Цей факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Тим часом генпрокурор Юрій Луценко заявив, що організатори прориву Саакашвілі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Згодом президент Петро Порошенко назвав злочином перехід Саакашвілі державного кордону.

Сам Саакашвілі запевняє, що ані він, ані його прихильники не порушували закон і звинувачує у злочинах президента України Петра Порошенка.

12 вересня Саакашвілі підписав підозру у незаконному перетині кордону зі своїми зауваженнями.

Довідка. Наприкінці липня президент України Петро Порошенко указом позбавив українського громадянства екс-голову Одеської ОДА та лідера Руху нових сил Михайла Саакашвілі, якого сам же у травні 2015 році увів у громадянство.

Загалом, згідно зі ст. 19 Закону "Про громадянство України", людина може втратити громадянство, якщо добровільно набула громадянства іншої держави, свідомо подала неправдиві відомості, підробні документи, коли набувала українського громадянства, або пішла на військову службу іншої держави. Сам Саакашвілі стверджує, що не обманював українську владу, а на опублікованій у ЗМІ відповідній анкеті не його підпис.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme