Саакашвілі розповів, як переступив через образу на Павла Шеремета

Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі розповів історію свого знайомства із загиблим журналістом Павлом Шереметом
Depo.Влада
20 липня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Про це Саакашвілі написав у на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Зокрема, одеський губернатор згадав про книгу, яку Шеремет написав після грузинсько-російської війни у 2008 році.

"У 2009 він написав дуже критичну, мені здавалося з абсолютно несправедливими звинуваченнями, книгу. Після Майдану підійшов до мене в фойє готелю у Києві і попросив про інтерв'ю. Не знаю чому, але я вирішив дати йому шанс. Інтерв'ю вийшло розлоге і дуже професійне, ми поступово здружилися", - розповів Саакашвілі.

"Павло знаходив маленьких людей, таких як винороб з декількома гектарами виноградників з Шабо - Лакарен, або невелику компанію в Коблево, на яку наїхала податкова і перетворював їх захист в справу честі не тільки для себе, але і для всіх нас. Після тієї, невподобаною мною, книги він перетворився в мого ангела-охоронця, відбиваючи численні атаки проплачених журналістів на мене і мою команду. Він був глибоко порядною і талановитою людиною", - додав він.

Саакашвілі також зазначив, що це резонансне вбивство є передвісником підготовки "чогось небезпечного" в Україні.

"Його вбивство терористами сьогодні зміцнює мене у відчуттях, що нам, всій країні, готують щось дуже небезпечне, а політичний клас з закритими очима веде нас до прірви. Ми повинні їх зупинити нашими окриками, шкода тільки, одним потужним голосом у чесної України стало менше", - наголосив Саакашвілі.

Він також пригадав, що бачився з Павлом Шереметом кілька днів тому у Львові.

Нагадаємо, сьогодні зранку в центрі Києва на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка, вибухнуло авто з журналістом Павлом Шереметом. 

Автівка належала керівнику "Української правди" Олені Притулі, однак її в машині не було.

Вибух стався о 07:45, коли Шеремет їхав на ефір на Радіо "Вести", де він працював ведучим.

За попередньою версією правоохоронців, причиною вибуху став вибуховий пристрій. Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом вбивства Шеремета. Попередньо слідчі кваліфікують подію як умисне вбивство