Саакашвілі розповів про стратегію економічного прориву Одещини

Очільник Одеської ОДА Михайло Саакашвілі представив програму економічного прориву регіону з допомогою міжнародних організацій
Depo.Влада
2 липня 2015 20:15
ФОТО: depo.ua

Про це пише depo.ua з посиланням на "trassae95.com".

Саакашвілі запропонував своє бачення розвитку Одещини, а також розповів про першочергові кроки, необхідні для перетворення області на інвестиційно-привабливий регіон.

"Сьогодні відбулася зустріч з міжнародними донорами. Нам потрібні гроші на будівництво доріг, і ми забезпечимо, щоб їх не вкрали, також потрібні гроші на заробітну плату держслужбовцям, тому що вони не повинні красти самі і повинні не давати красти іншим", - сказав Саакашвілі.

Конкретні заходи з розвитку інфраструктури, туризму, сільського господарства та вирішення соціальних викликів області, які планує вжити команда нещодавно призначеного очільника Одеської ОДА, озвучив радник голови Одещини Саша Боровик.

Зокрема, такими пріоритетами є: розвиток морських і річкових портів, створення нового митного центру та центру надання адміністративних послуг, розвиток громад з особливою увагою до української Бессарабії, залучення інвестицій в сільське господарство, підвищення якості надання медичних послуг тощо.

Форум зібрав послів і представників посольств США, Великої Британії, Німеччини, Канади, Японії, Фінляндії, Швейцарії та інших країн, а також Європейської комісії, Світового банку, ЄБРР, Європейського інвестиційного банку та Міжнародної фінансової корпорації.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.