Саакашвілі розповів, чому не став головним антикорупціонером України

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі відмовився від поста голови Національного антикорупційного бюро, оскільки не захотів приймати українське громадянство
Саакашвілі розповів, чому не став головним антикорупціонером України
Саакашвілі розповів, чому не став головним антикорупціонером України

Про це він повідомив в Адміністрації Президента України, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

«Там було питання пов'язане з громадянством, і, крім того, тоді було потрібно, щоб я остаточно переїхав до України і став громадянином України і був частиною української бюрократичної державної машини, що на цьому етапі було неправильно», - заявив він.

При цьому Саакашвілі зазначив, що в цілому буде допомагати у створенні Антикорупційного бюро і брати участь у його роботі.

«Моя команда брала активну участь у написанні всіх цих антикорупційних законів, я сам був у курсі всіх цих законів, я був частиною тієї групи, яка над ними працювала, я активно радив», - сказав він.

Також екс-президент Грузії підтвердив, що президент України Петро Порошенко скоро призначить його своїм радником.

«Ми вже кілька днів працюємо з Нацрадою з реформ. Президент виявив бажання попрацювати разом зі мною і моєю групою. Чи є я радником Порошенка? Всі офіційні деталі знаходяться у процесі підписання», - заявив Саакашвілі.

Як повідомляв depo.ua, 3 лютого Верховна Рада України з другої спроби прийняла в першому читанні законопроект про Національне антикорупційне бюро.

А 12 лютого нардепи визначили порядок призначення і звільнення директора бюро.