Саакашвілі: Путін хоче війни у Бесарабії. Я приїхав, щоб це зупинити

Колишній президент Грузії, а нині губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі заявив, що приїхав в Одесу, щоб запобігти війні
Depo.Влада
24 червня 2015 12:45
ФОТО: depo.ua

Про це політик розповів в інтерв'ю на сайті tagesschau.de першого каналу німецького телебачення ARD, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я приїхав в Одесу, щоб запобігти війні. Є чіткий план Росії знищити регіон, особливо регіон Бессарабії", - заявив Саакашвілі.

Новий губернатор також збирається не шкодувати сил у боротьбі з контрабандою і корупцією, в яких погрузли правоохоронні органи. Крім того, Одеська область - перша, в якій буде запроваджено систему електронних торгів, оскільки, за його словами, раніше "половину коштів, яку українська держава позичила, просто було вкрадено; часом все було вкрадено".

Саакашвілі визнав, що Президент Петро Порошенко дав йому "більше влади, ніж губернатори зазвичай отримують". Своїм великим плюсом на посаді він вважає те, що нікого не знав раніше в Одесі, де "кожний втягнутий в політичні клани".

Губернатор розраховує провести реформи протягом року, якщо Європа допоможе і напруженість не посилиться. "Перші результати та ознаки, які подають надію, ми можемо отримати вже протягом найближчих місяців, так щоб люди могли сконцентруватися на позитивних речах, оскільки наразі вони не бачать перспектив", - сказав він.

Саакашвілі дуже хоче повернутися в Грузію, але зробить це тоді, коли на батьківщині його перестануть переслідувати.