Саакашвілі про позбавлення грузинського громадянства: Мене дуже бояться

Голова Одеської обласної держадміністрації Михайло Саакашвілі називає політичним рішення про позбавлення його грузинського громадянства
Depo.Влада
4 грудня 2015 17:29
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, він сказав в ефірі "Радіо Свобода".

"Те, що це політичне рішення, можна визначити за кількома причинами. По-перше, в Україні діє дворічний перехідний період, який передбачає українське законодавство для виходу з іншого громадянства. Про це грузинська влада добре знала. Тут є багато наших громадян, які працюють на різних посада і взяли громадянство України раніше за мене. І такого рішення щодо них немає", – сказав Саакашвілі.

За його словами, чинна грузинська влада "дуже боїться" його.

"Вони бояться свободи слова, тому намагалися прикрити незалежний телеканал "Руставі-2". Вони хочуть не допустити мене до участі у виборах у жовтні наступного року. Хоча я і не заявляв, що хочу брати участь у цих виборах", – додав Саакашвілі.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що президент Грузії Георгій Марґвелашвілі позбавив грузинського громадянства колишнього президента Михайла Саакашвілі.

Саакашвілі від травня працює на посаді голови Одеської обласної держадміністрації.

Згідно з українським законодавством, іноземець має протягом двох років припинити громадянство іншої держави, якщо хоче стати громадянином України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада