Саакашвілі про кадрову політику на Одещині: "Кумівства" не буде

Новопризначений голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі розповів, що його переконували не погоджуватись на цю посаду
Depo.Влада
31 травня 2015 11:44
ФОТО: depo.ua

Про це розповів сам Саакашвілі у своєму першому інтерв'ю журналістам в якості губернатора, передає depo.ua.

Мене завжди попереджали, що це вкрай ризикована справа. Що не треба їхати в Одесу, мовляв "ти там нічого не розумієш". Там стільки угрупувань - бандит на бандиті сидить і бандитом поганяє - в різних сферах економіки, митниці, нічого туди всуватись. Все це тут є, але водночас я знаю, що тут вражаючі люди. І тому, щоб вся ця меншість (злочинці, - ред.) не продовжувала сидіти на головах людей, мені потрібна підтримка суспільства, кадри.

Він також відзначив, що підбиратиме не кадри за принципом "кумівства".

"Я не рекомендуватиму когось на посаду, бо це мій родич чи бізнеспартнер. Такий принцип крайній захід, за яким я когось вибиратиму. Якщо ти в якійсь групі твердо установився, ти там і служитимеш народу. Це я вже засвоїв в Україні. Це так працює в Україні.

Набиратимемо переважно місцевих людей, а не якихось приїжджих. Тут є багато патріотично налаштованих до міста людей. Також ми з вами почнемо жорстко контролювати витрати з бюджету. Ми будемо також здаватися до серйозних заходів у боротьбі з корупцією, особливо на митниці. Про це багато хто говорив, але я не схильний просто говорити. Ми в себе в Грузії навели порядок на митниці", - сказав Саакашвілі.

Читайте також: Саакашвілі анонсував масштабні кадрові зміни в керівництві Одещини