Саакашвілі призначив собі заступників - активістку Майдану та героя афганської війни

Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі призначив двох заступників - Юлію Марушевску і Володимира Жмака
Depo.Влада
10 липня 2015 10:13
ФОТО: depo.ua

Про це Саакашвілі повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua

"Моїми заступниками були призначені Юлія Марушевска і Володимир Жмак. 25-річна активістка Євромайдану прославилася на весь світ своїми кліпами та телевізійними виступами на провідних світових телеканалах. Вона вела всесвітню кампанію із захисту свободи України. За останній рік Юлія пройшла курс навчання в Гарвардському і Стенфордському університетах, а сама вона родом з Татарбунарського району Одеської області.

Володимир Жмак, герой афганської війни, нагороджений багатьма бойовими орденами і медалями, працював директором ТНК-БП і він один з керівників європейської бізнес асоціації, провідного об'єднання європейського бізнесу, який постійно ставить питання реформ і боротьби з корупцією. Володимир активно допомагав української армії в постачанні та оснащенні. Володимиру Жмаку 51 рік, він одружений на француженці Маріанн і у них четверо дітей. Володю і Маріанн я знаю більше 30 років", - розповів Саакашвілі.

Він відзначив, що обоє його заступників говорять декількома іноземними мовами.

"Крім того, у нас в команді вже більше 10 людей із західною освітою. Мої заступники ніколи раніше не працювали на держслужбі і це добре, так як я ставлю своєю метою привести в українську політику нових чистих та компетентних людей", - відзначив одеський губернатор. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.