Саакашвілі пригрозив швидко повернутися в Грузію і конфіскувати майно мільярдера Іванішвілі

Екс-президент Грузії, новий голова Одеської обласної держадміністрації Михайло Саакашвілі обіцяє повернутися в Грузію і відновити своє громадянство
Depo.Влада
2 червня 2015 22:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт "Грузія Онлайн".

"До моменту, коли я повернуся в Грузію, і я переконаний, що це відбудеться набагато раніше, ніж думають деякі, народ змусить їх (нову владу Грузії, - ред.) кримінальну справу закрити, і повернути мені громадянство", - заявив він в ефірі телеканалу "Руставі-2".

За словами Саакашвілі, він не збирається нікому мститися і лише конфіскує у мільярдера Бідзіни Іванішвілі майно, "награбоване у народу".

"У мене була ця грузинська мрія, і у мене вкрав її Квач Квачантирадзе (літературний персонаж, - ред.)... Коли прийде нормальний уряд, в Грузії не має порушуватися кримінальна справа проти кого-небудь. Єдиний, хто повинен солідно відповісти за все, - це Іванішвілі. Я отримав тут таку потужну практику повернення грошей Януковича, що заберу гроші Іванішвілі, навіть якщо заховає їх у Зімбабве. Вся державна послуга перейшла в "Карту банк", це називається приватизацією і безжальним грабунком країни", - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, що за підсумками парламентських виборів, що пройшли в Грузії 1 жовтня 2012, очолюваний Іванішвілі виборчий блок "Грузинська мрія - Демократична Грузія" отримав більше половини місць у парламенті Грузії. До листопада 2013 року Іванішвілі був прем'єр-міністром Грузії.