Саакашвілі працевлаштував в Одеській ОДА Сашу Боровика

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі представив на прес-конференції у вівторок двох членів своєї команди, з якими приступає до реформування адміністративної, економічної та інших сфер життя Одещини
Depo.Влада
10 червня 2015 09:06
ФОТО: depo.ua

Це колишній позаштатний радник міністра економічного розвитку і торгівлі України Саша Боровик, а також активістка Євромайдану Юлія Марушевська, які почали працювати радниками голови ОДА, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Поки що їх призначення не формалізовані. Але невдовзі це буде зроблено, так само будуть призначені заступники голови облдержадміністрації з числа осіб, що пройдуть прозорий відбір - з кращих претендентів. Відберемо якусь кількість анкет в ході конкурсу, а потім буде загальний тест. Що стосується нинішнього апарату ОДА у складі 800 чоловік, то він штучно роздутий. Але огульно ми людей виганяти не будемо", - зазначив Саакашвілі.

Головними критеріями відбору голова ОДА назвав "вищу освіту і порядність". Заявки будуть прийматися в електронному вигляді: потенційним претендентам необхідно буде показати власне бачення розвитку Одеської області та України в цілому.

Нагадаємо, що після двох місяців роботи в уряді, Саша Боровик заявив, що покидає Кабмін через конфлікт із Арсенієм Яценюком.

Після цього у Мінекономіки заявили, що Боровик не був остаточно призначений на посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України.

"Пан Боровик не отримав остаточного призначення і, відповідно, ніколи не обіймав офіційної посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України", - пояснили у відомстві.