Саакашвілі порадив, як Україні готуватися до розпаду Росії

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі розповів про своє бачення повернення Криму
Depo.Влада
5 грудня 2015 18:48
ФОТО: depo.ua

В коментарі Крим.Реалії він наголосив, що в української влади має бути вироблена цілеспрямована політика на державному рівні, передає depo.ua.

На його думку уряд України повинен мати чітку програму, яка не повинна змінюватися з дня на день.

"Я впевнений, що ми повернемо Крим з початком розпаду Російської імперії, який абсолютно неминучий, але ми повинні до цього готуватися. І не тільки активісти мають там мерзнути, а уряд цієї величезної країни повинен сказати чітко, чого він хоче, я впевнений, що ми зможемо виробити на державному рівні таку програму", – поділився Саакашвілі.

Він також зауважив, що дуже розуміє теперішнє становище кримчан.

"Я прожив майже все життя в умовах окупації Абхазії, і для мене це болюча тема. Я так добре розумію кримчан, особливо тих, кого вигнали звідти. Мене теж злість бере за те, що там відбувається", – підкреслив Саакашвілі.

Нагадаємо, 22 листопада через підрив електроопор у Херсонській області до анексованого Росією Криму перестала надходити електроенергія з материкової частини України. На півострові оголосили режим надзвичайної ситуації. Крим забезпечується електроенергією, виробленою джерелами кримської генерації і дизельними генераторами.

Учасники блокади Криму, що стартувала на адмінкордоні з півостровом 20 вересня, вимагають, зокрема, звільнення політв'язнів: активістів-кримських татар, які перебувають під арештом у Криму та засуджених у Росії кримчан Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада