Саакашвілі порадив СБУ починати очищення з власних рядів

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михеїл Саакашвілі розповів про те, що його не повідомили про відправку до Одеси спеціальної групи СБУ для допомоги в боротьбі з корупцією
Depo.Влада
18 червня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua

Крім того, він вважає, що спецслужба повинна почати чистку з власних рядів, передає depo.ua з посиланням на "Фейсбук" чиновника.

"Я дізнався про те, що до мене направили спеціальну групу СБУ, щоб допомогти з боротьбою з корупцією вчора із засобів масової інформації, і тільки потім ми поговорили з керівником служби. Мені здається, СБУ варто було б почати боротьбу зі роз'їдаючою корупцією у своїх власних рядах , враховуючи, наприклад, що в Одесі добре відомо, що контрабанду "кришують" саме багато представників цієї служби", - йдеться в повідомленні.

У той же час Саакашвілі додав: "У Службі безпеки є й багато порядних людей, на яких ми і розраховуємо, що вони очистять і свою власну службу, і займуться одночасно корупцією в прокуратурі, міліції, у фіскальних органах".

"Поки що залишається тільки констатувати, що за частими політичними заявами дуже мало реальних кроків Тому потрібні нові люди і нові підходи, щоб прорвати це зачароване коло", - підсумував одеський губернатор.

Нагадаємо, напередодні екс-голова Служби Безпеки України Валентин Наливайченко в терміновому порядку відрядив спецгрупу центрального апарату СБУ для боротьби з корупцією в місті Одесі та Одеській області.