Саакашвілі похвалив Яценюка за відсторонення глави Державіаслужби

Глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі прокоментував відсторонення від посади голови Державіаслужби Дениса Антонюка, назвавши це правильним рішенням

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає depo.ua.

"Прем'єр-міністр Яценюк підтвердив на колегії, що він усуває від посади Голову Державіаслужби, що дуже правильно", - написав Саакашвілі.

Він також підкреслив, що головним зараз є - відкриття нових авіарейсів і зниження цін на квитки.

"Зараз головне, щоб режим "відкритого неба" привів до відкриття нових рейсів і до зниження цін на авіаквитки. Як ми попередньо з'ясували, ціни на Одесу також завищені через те, що монополіст в аеропорту продає паливо на 30% дорожче, ніж воно коштує, наприклад, в Борисполі. Хоча, за логікою, воно ближче до порту і має коштувати дешевше. Я вже доручив зібрати нараду з цього приводу, а також попросив СБУ впритул зайнятися цим питанням. Я вимагаю в найкоротший термін привести ціну у відповідність з ринковою і запустити інших постачальників авіа палива в аеропорт Одеси. Вистачить спекулятивно наживатися на народі!", - написав губернатор Одеської області.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 2 липня відсторонив главу Державіаслужби Дениса Антонюка від займаної посади до завершення службового розслідування.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.