Саакашвілі побоявся сваритися з Гройсманом

Губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі відхрестився від слів про "бездарних людей" в уряді Гройсмана
Depo.Влада
25 травня 2016 21:22
ФОТО: depo.ua

Як зазначив екс-президент Грузії на власній сторінці у "Фейсбуці", журналіст The Guardian спотворив зміст слів, сказаних Саакашвілі в інтерв'ю цьому виданню.

"Мій давній знайомий Шон Уокер, якого я вважаю хорошим журналістом, явно перекрутив нашу з ним розмову", - зокрема написав Саакашвілі.

"У мене є серйозні зауваження до того, як формувався Кабінет міністрів України в результаті багатьох договорянків і компромісів і ми дійсно отримали слабший його склад, ніж хотілося б. Мій друг Володимир Гройсман, з яким у мене однакове бачення багатьох питань, опинився у досить скрутному становищі, але я б ніколи не назвав цей уряд "купкою бездарних людей", хоча там і є ті, хто були замішані в корупції, представники уряду Арсенія Яценюка і ті, хто дуже слабкі в умовах викликів, що стоять перед Україною", - пояснив Саакашвілі.

За його словами, він "досить критично" ставиться до проблем нашої влади. "Але, на жаль, цілий ряд моїх цитат наведені неправильно і сподіваюся, редакція виправить явні помилки", - додав губернатор.

"В цілому стаття авторитетної британської газети добре відзивається про Одесу і позитивно пише про наші спроби реально змінити стан речей, я вважаю, що така реклама, незважаючи на вищевикладені перегини, нам завжди корисна. І звичайно, я наполягаю на тому, де в цій статті мене цитують правильно, в частині того, що половинчасті реформи не працюють і потрібно йти до кінця", - підсумував Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше The Guardian оприлюднила інтерв'ю Саакашвілі, в якому окрім іншого йшлося, що "Саакашвілі, однак, характеризує новий уряд як "купку бездарних людей". Майже кожного дня, як виглядає, з’являються нові новини, які розчаровують: чи хтось із налаштованих робити реформи йде з уряду, чи прогресивне призначення заблоковане чи загальмоване".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада