Саакашвілі підозрюють в укритті злочинців за статтею на 5 років тюрми

Співробітники Служби спільно з Генеральною прокуратурою України затримали екс-голову Одеської ОДА і Руху нових сил за підозрою в укритті злочинної діяльності

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пост СБУ у Facebook.

"У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 256 Кримінального кодексу України, затримали за місцем проживання у Києві Михайла Саакашвілі. Правоохоронці затримали Саакашвілі у присутності його адвоката. Планується його допит слідчими", - зазначили в СБУ.

Інкримінована Саакашвілі ч. 1 ст. 256 КК звучить так: "Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності". Згідно з кодексом, заздалегідь не обіцяне сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності шляхом надання приміщень, сховищ, транспортних засобів, інформації, документів, технічних пристроїв, грошей, цінних паперів, а також заздалегідь не обіцяне здійснення інших дій по створенню умов, які сприяють їх злочинній діяльності, - караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

Нагадаємо, що сьогодні в київській квартирі на вул. Костьольній, де проживає Саакашвілі, провели обшуки спецпризначенці СБУ та поліція. Спочатку вони не пускали до Саакашвілі адвоката та слідчих, згодом він виліз на даху будинку і погрожував зістримнути. Однак врешті-решті Саакашвілі затримали та кинули до автозаку.

Додамо, що 3 грудня на мітингу в Києві Саакашвілі оголосив про початок "народного імпічменту" президента Петра Порошенка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна