Саакашвілі обіцяє "задати жару" на допиті у прокуратурі

Голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі висловив готовність прийти на допит в прокуратуру і "задати жару"
Depo.Влада
22 січня 2016 22:59
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Існує державна система рекету, корупції, абсолютно мафіозна, абсолютно прогнила, під егідою уряду і правоохоронців. Хто там бере участь? І Міністерство сільського господарства, і ДФС, і МВС, і прокуратура, і якісь там окремі елементи СБУ. Хоча там Грицак, начебто, трохи почав закручувати гайки, сподіваюся. І реально відбувається те, що маленька людина абсолютно не захищена. А, ти хочеш так пройти? Тебе допитаємо, на тебе буде справа. А, Саакашвілі тебе прикриє? І Саакашвілі допитаємо. Я туди піду, в цю прокуратуру, я їм задам жару, вони не на того нарвалися", - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, 20 січня прокуратура Київської області викликала Саакашвілі на допит для надання інформації про корупційні правопорушення з боку працівників митниці.

Раніше Саакашвілі на Антикорупційному форумі в Харкові заявив про те, що ліцензії на експорт українських горіхів практично неможливо отримати приватним виробникам через так звану горіхову мафію.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада