Саакашвілі не знайшов у Яценюку нічого від Тетчер

Глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі порівняв українського прем'єр-міністра Арсенія Яценюка з 71-м прем'єр-міністром Великої Британії Маргарет Тетчер
Depo.Влада
26 листопада 2015 15:40
ФОТО: depo.ua

Про це Саакашвілі пише на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"У відповіді уряду, озвученому главою держмайна, порівнюється наше ставлення до корумпованих контрактів на Одеському припортовому заводі і до дій кабінету Яценюка з атаками на Маргарет Тетчер у свій час. Що я можу відповісти - я особисто знав Маргарет Тетчер і я знаю прем'єра Яценюка, і я мушу зауважити, що Арсеній Яценюк - це не Маргарет Тетчер", - заявляє Саакашвілі.

"Так Маргарет Тетчер не призначала своїх найближчих "любих друзів" управляти державним підприємством, Маргарет Тетчер не мала за душею ні цента, коли пішла з поста прем'єр-міністра, і Маргарет Тетчер це Маргарет Тетчер, а Арсеній Яценюк це Арсеній Яценюк", - сказав одеський губернатор.

"Сьогодні на двох паралельних нарадах в Одесі та Києві буде обговорюватися питання ОПЗ, але наша позиція незмінна - грабіжницький контракт толінгу має бути скасований, а винні покарані", - додає Саакашвілі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада