Саакашвілі не знайшов часу на зустріч з Ківаловим

Керівник Одеської ОДА Михайло Саакашвілі не знайшов часу на зустріч з президентом національного університету "Одеська юридична академія", екс-нардепом від "Партії регіонів" Сергієм Ківаловим
Depo.Влада
11 червня 2015 18:45
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у четвер на зустрічі з активістами патріотичних організацій Одеси, один з яких привернув увагу губернатора до корупційних діянь, до яких нібито причетний Сергій Ківалов, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я тільки увійшов до кабінету, як мені одразу зателефонував Ківалов. Сказав, що нам потрібно зустрітися. Мені ніколи зустрічатися. Що буде, якщо я почну зустрічатися з усіма місцевими авторитетами? Моя мета - не боротьба з конкретними прізвищами, а з самою корупцією, наприклад. І якщо туди потраплять ці прізвища, то значить, з ними теж будемо боротися", - зазначив Саакашвілі.

Керівник ОДА наголосив, що має намір залучити до своєї команди завдяки відкритому відбору людей реформаторського складу мислення, увімкнути соціальний ліфт для молодих освічених фахівців, а також забезпечити проведення восени чесні й прозорі вибори до місцевих рад.

Нагадаємо, що СБУ розслідує антиукраїнську діяльність Ківалова.