Саакашвілі не побоявся наїхати на родичку Шокіна

Під час вчорашньої наради з прокурорами губернатор Одещини Михайло Саакашвілі особливо жорстко розкритикував роботу доньки колишньої дружини генпрокурора Віктора Шокіна Тетяни Горностаєвої
Depo.Влада
17 червня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі не побоявся наїхати на родичку Шокіна
Саакашвілі не побоявся наїхати на родичку Шокіна

Як приклад "беспредела" Саакашвілі навів ситуацію з підприємством, яке почало будували поромну переправу в Румунію, передає depo.ua.

"Потім прокуратура прямо направляє листа, де написано, що ми вимагаємо у вас документи з метою подальшого можливого позову, що ми повинні пред'явити вам", - розповів Саакашвілі.

Він наголосив, що такий підхід до інвесторів - це діяльність з метою отримати від підприємців хабар та назвав прокурорів "рекетирами".

Саакашвілі наголосив, що "пані Горностаєва пише такі листи".

Далі одеський губернатор нагадав і про інші "гріхи" заступниці прокурора Одеської області.

"Бруклін-Київ". Ми всі знаємо, як оформляються тут землі. Ці землі оформляються за хабарі. У цій будівлі і в інших будівлях. Землі не оформляються. Є інвестиції Берді. Величезні інвестиції - там сотні і тисячі людей будуть. В результаті та ж сама шановна пані Горностаєва пише їм листа, і практично й від імені ОДА йде позов держави. Формально, у другому випадку, процедури дотримані. Хоча ми прекрасно знаємо, що є другий термінал, який хоче видалити конкурентів. Так працюємо. Вибачте.

З цього моменту ... я не збираюся терпіти ні Горностаєву, ні подібних рекетирів!", - наголосив Саакашвілі.

Він також зазначив, що поставить питання про дії Горностаєвої перед "знайомим їй" генпрокурором Шокіним. 

Читайте також: Саакашвілі призначений не губернатором, а диктатором Одеси