Саакашвілі не побоявся наїхати на родичку Шокіна

Під час вчорашньої наради з прокурорами губернатор Одещини Михайло Саакашвілі особливо жорстко розкритикував роботу доньки колишньої дружини генпрокурора Віктора Шокіна Тетяни Горностаєвої
Саакашвілі не побоявся наїхати на родичку Шокіна
Саакашвілі не побоявся наїхати на родичку Шокіна

Як приклад "беспредела" Саакашвілі навів ситуацію з підприємством, яке почало будували поромну переправу в Румунію, передає depo.ua.

"Потім прокуратура прямо направляє листа, де написано, що ми вимагаємо у вас документи з метою подальшого можливого позову, що ми повинні пред'явити вам", - розповів Саакашвілі.

Він наголосив, що такий підхід до інвесторів - це діяльність з метою отримати від підприємців хабар та назвав прокурорів "рекетирами".

Саакашвілі наголосив, що "пані Горностаєва пише такі листи".

Далі одеський губернатор нагадав і про інші "гріхи" заступниці прокурора Одеської області.

"Бруклін-Київ". Ми всі знаємо, як оформляються тут землі. Ці землі оформляються за хабарі. У цій будівлі і в інших будівлях. Землі не оформляються. Є інвестиції Берді. Величезні інвестиції - там сотні і тисячі людей будуть. В результаті та ж сама шановна пані Горностаєва пише їм листа, і практично й від імені ОДА йде позов держави. Формально, у другому випадку, процедури дотримані. Хоча ми прекрасно знаємо, що є другий термінал, який хоче видалити конкурентів. Так працюємо. Вибачте.

З цього моменту ... я не збираюся терпіти ні Горностаєву, ні подібних рекетирів!", - наголосив Саакашвілі.

Він також зазначив, що поставить питання про дії Горностаєвої перед "знайомим їй" генпрокурором Шокіним. 

Читайте також: Саакашвілі призначений не губернатором, а диктатором Одеси