Саакашвілі не хоче, щоб його порівнювали з грузинами

Міхеіл Саакашвілі, який подав у відставку з посади губернатора Одеської області, вважає недоречним порівнювати його із іншими грузинськими діячами в Україні
Depo.Влада
8 листопада 2016 17:56
ФОТО: depo.ua

Це він написав коментуючи слова президента України Петра Порошенка на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Президенту Порошенко чудово відомо, що я не брав безпосередньої участі в грузинських виборах і не міг би цього зробити навіть при бажанні, так як я громадянин України. Хто, як не він, точно знає, що порівнювати мене з Деканоїдзе і іншими "запрошеними" грузинами не дуже коректно", - сказав Саакашвілі.

Він також назвав некоректним апеляцію до свого походження.  

"Апелювати до мого походження - дуже схоже на методи Авакова і подібних діячів, а я б хотів, щоб Президент був вище цієї риторики", - написав він.

"Я приїхав в Україну приблизно в той же час, коли і мій інститутський однокашник Петро Порошенко, він з Молдови, а я - з Грузії, і звичайно, я вдячний йому за надане мені українське громадянство. Тож всім доведеться звикнути, що я - український політик і буду здобувати перемоги або терпіти поразки не в Грузії, а в Україні", - заявив Саакашвілі.

Він також заявив, що Порошенко знав, що він хотів піти у відставку ще 6 місяців тому, "але він мене умовив залишитися обіцянкою реформ".

"Просто цього разу я вже не був схильний вірити обіцянкам і грузинські вибори тут ні до чого", - написав він.

Нагадаємо, що Саакашвілі вже подав усі документи на звільнення.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада