Саакашвілі назвав головою "горіхової мафії" наступника "діамантового" Корнійця

Голова Одеської обласної держадміністрації Михайло Саакашвілі звинуватив заступника прокурора Київської області Олександра Колесника в "кришуванні" так званої "горіхової мафії" і вимаганні хабарів з підприємців
Depo.Влада
15 січня 2016 17:06
ФОТО: depo.ua

Про це губернатор сказав на одному зі складів на Одещині, де, за його словами, за наказом прокурорів з Київщини, тримали приватну вантажівку з горіхами за сфабрикованими підозрами, попри рішення суду про незаконність таких дій, передає depo.ua.

"Я просто хочу сказати, що це "горіхова мафія", яка діє в Україні. Це кожен рік за горіхи, що збираються приватними компаніями, що мають експортну ліцензію, СБУшники, прокурори, судді, депутати вимагають від 12 до 20 тис. доларів з кожного вантажу. Ми сказали, що всіх пропустимо в Одесі, але мафія в Києві. І був "діамантовий прокурор", заступник прокурора Київської області Корнієць, а замість нього на голові цього Змія Горинича прокуратури виросла нова голова Колесника, зараз я попрошу Давіда (Сакварелідзе, - ред.) зайнятися Колесником", – сказав Саакашвілі.

Зателефонувавши Сакварелідзе він попросив передати генпрокурору Віктору Шокіну, що не збирається миритися зі свавіллям його підлеглих.

Нагадаємо, що depo.ua опублікував відео резонансних заяв Саакашвілі на складі з незаконно утримуваною вантажівкою

Останні новини економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua