Саакашвілі: Українські чиновники - це тварини, які прикидаються мертвими

Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив, що слабкість держапарату і відсутність реформ призводять до делегітимізації влади
Depo.Влада
7 вересня 2015 22:33
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі: Українські чиновники - це тварини, які прикидаються мертвими
Саакашвілі: Українські чиновники - це тварини, які прикидаються мертвими

Про це він сказав сьогодні в прямому ефірі, передає depo.ua з посиланням на ICTV .

Саакашвілі порівняв українських чиновників з окремим видом тварин, які вміють вчасно залягати.

"Є шість видів тварин, які при загрозі залягають і прикидаються мертвими. Українські чиновники - сьомий вид таких істот, які, як тільки їх торкаєшся, - залягають, вони йдуть ... Вони тимчасово відсторонюються. Але через деякий час знову ... (з'являються - ред ..). Люди бачать, що неможливо звільнити старих, не вирішуються питання ", - сказав Саакашвілі.

За його словами, останні події показали, що держапарат повністю деморалізований і не може керувати країною, що видно на ситуації, коли міністр економіки не може звільнити навіть керівників держпідприємств.

У той же час, як показали події в Мукачеві та під Верховною Радою, силові відомства також не справляються зі своїми функціями.

У той же час, за його словами, "відбувається загальна делегітимізація політичного класу, достатньо подивитися дані останніх опитувань".

"Практично весь політичний клас йде вниз в опитуваннях. Коли прем'єр каже "я не йду на вибори", можна це виправдати. Але, з іншого боку, коли глава уряду не хоче випробувати свою підтримку з боку суспільства шляхом виборів, а це єдиний метод в демократичному суспільстві отримати мандат, а він відмовляється від цього мандата, відбувається делегітимізація політичного класу", - заявив Саакашвілі.

За його словами, через слабкість держапарату і силових структур з'являється вакуум, який можуть заповнити злочинні угрупування, що зараз маскуються під волонтерів.

Саакашвілі заявив, що суспільство може прийняти такий сценарій через слабкість влади.

Раніше екс-президент Грузії в ефірі "5 каналу" звинуватив прем'єра Арсенія Яценюка у саботуванні реформ та роботі на користь олігархів і зокрема Ігоря Коломойського.

Яценюк з відповіддю не забарився, натякнувши, що Саакашвілі слабак і брехун

Згодом в бій вступив Коломойський, який, не надто добираючи слів, порівняв Саакашвілі з собакою.

Саакашвілі, відповідаючи на цей випад, назвав Коломойського "вкрай знахабнілим пережитком бандитських десятиліть".

Також читайте: Три причини, чому Коломойський має змінити риторику проти Саакашвілі.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.

Мітки: