Саакашвілі каже, що може залишатися грузином ще два роки

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, призначений нещодавно головою Одеської ооблдержадміністрації, заявив, що може ще впродовж двох років зберігати громадянство Грузії
Depo.Влада
1 червня 2015 14:30
ФОТО: depo.ua

Про це він інтерв'ю телекомпанії "Імеді", передає depo.ua з прсиланням на "Грузія Онлайн".

"За законодавством України два роки є перехідним періодом, коли можна залишатися громадянином іншої країни і мати громадянство України. Згідно з українським законодавством, у мене є два роки, тобто, цих проблем на сьогодні в України немає, і я думаю, що два роки - це більше ніж достатньо", - сказав Саакашвілі.

За його словами, у Грузії анулювати громадянство може лише президент.

"Якщо нинішній президент Грузії вирішить відібрати у мене громадянство, впевнений, це теж не буде вирішальним фактором, тому як до того моменту, коли я повернуся до Грузії (і це буде набагато швидше, ніж багатьом видається), народ змусить їх скасувати порушену проти мене кримінальну справу, і відновити громадянство", - зазначив губернатор Одещини.

"Для мене сьогодні громадянство Грузії формально означає, сидіти разом з моїми друзями в шести квадратних метрах Матросівського камери... Виходячи з цього, це чиста формальність, між тим я хотів оминути це", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, 30 травня президент України призначив Михайла Саакашвілі головою Одеської обласної державної адміністрації.