Саакашвілі каже, що може залишатися грузином ще два роки

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, призначений нещодавно головою Одеської ооблдержадміністрації, заявив, що може ще впродовж двох років зберігати громадянство Грузії

Про це він інтерв'ю телекомпанії "Імеді", передає depo.ua з прсиланням на "Грузія Онлайн".

"За законодавством України два роки є перехідним періодом, коли можна залишатися громадянином іншої країни і мати громадянство України. Згідно з українським законодавством, у мене є два роки, тобто, цих проблем на сьогодні в України немає, і я думаю, що два роки - це більше ніж достатньо", - сказав Саакашвілі.

За його словами, у Грузії анулювати громадянство може лише президент.

"Якщо нинішній президент Грузії вирішить відібрати у мене громадянство, впевнений, це теж не буде вирішальним фактором, тому як до того моменту, коли я повернуся до Грузії (і це буде набагато швидше, ніж багатьом видається), народ змусить їх скасувати порушену проти мене кримінальну справу, і відновити громадянство", - зазначив губернатор Одещини.

"Для мене сьогодні громадянство Грузії формально означає, сидіти разом з моїми друзями в шести квадратних метрах Матросівського камери... Виходячи з цього, це чиста формальність, між тим я хотів оминути це", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, 30 травня президент України призначив Михайла Саакашвілі головою Одеської обласної державної адміністрації.