Саакашвілі каже, що не має нічого проти МВФ - його слова перекрутили

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі заявив, що не виступав проти співпраці України з Міжнародним валютним фондом
Depo.Влада
15 лютого 2016 23:12
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Інформаційні агентства явно перекрутили те, що я сказав: Якщо мені доведеться обирати між місцевими клептократами абсолютно без контролю і з контролем з боку МВФ, то я однозначно оберу МВФ", - написав Саакашвілі.

Саакашвілі також зазначив, що "потрібно прагнути до того, щоб нами не керували клептократи", а економіка України зростала, і тоді державі не знадобиться підтримка МВФ.

Інформаційні агентства явно перекрутили те, що я сказав: Якщо мені доведеться обирати між місцевими клептократами абсолю...

Опубліковано Mikheil Saakashvili 15 лютого 2016 р.

Раніше повідомлялося, що голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі заявив, що Україні не вигідно співпрацювати з Міжнародним валютним фондом.

"МВФ - він як хірург. І коли тобі на пальці потрібна перев'язка, він говорить, навіщо перев'язка - давай тобі всю руку відріжемо, навіщо возитися, не будемо ризикувати", - цитували голову одеської ОДА.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада