Саакашвілі каже, що буде порушувати кодекс Яценюка

Голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Міхеїл Саакашвілі має намір порушувати постанову Кабінету міністрів про стандарти етичної поведінки державних службовців
Depo.Влада
2 березня 2016 00:01
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на Антикорупційному форумі у Вінниці, повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Сьогодні Кабмін опублікував, як ви знаєте, "найважливішу постанову". Сьогодні вийшла постанова Кабміну, яка реально спрямована на одне – заборонити нам їздити на форуми і спілкуватися з вами. Називається "Кабмін вимагає від держслужбовців утриматися від публічної критики органів державної влади та їх посадових осіб". Згідно з постановою, держслужбовці повинні дотримуватися таких принципів: гідна поведінка, лояльність, політична нейтральність, чесність, служіння державі, це повинно передбачати позитивний імідж держави і утримання від прояви публічної критики державних органів і посадових осіб. Я думаю, що за такі речі в Україні вже один раз помінялася влада. Це було 2 роки тому. І ми пам'ятаємо знамениті закони в цьому ж дусі, які прискорили кінець", - зазначив губернатор.

При цьому Саакашвілі зазначив, що має намір порушувати дану постанову. "Я відразу буду порушувати цю постанову. Я думаю, що це погана постанова, відразу буду критикувати", - підкреслив він.

Нагадаємо, що раніше Кабмін оприлюднив стандарти етичної поведінки, згідно з яким держслужбовцям слід утриматися від критики влади.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада