Саакашвілі каже, що буде порушувати кодекс Яценюка

Голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Міхеїл Саакашвілі має намір порушувати постанову Кабінету міністрів про стандарти етичної поведінки державних службовців

Про це він заявив на Антикорупційному форумі у Вінниці, повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Сьогодні Кабмін опублікував, як ви знаєте, "найважливішу постанову". Сьогодні вийшла постанова Кабміну, яка реально спрямована на одне – заборонити нам їздити на форуми і спілкуватися з вами. Називається "Кабмін вимагає від держслужбовців утриматися від публічної критики органів державної влади та їх посадових осіб". Згідно з постановою, держслужбовці повинні дотримуватися таких принципів: гідна поведінка, лояльність, політична нейтральність, чесність, служіння державі, це повинно передбачати позитивний імідж держави і утримання від прояви публічної критики державних органів і посадових осіб. Я думаю, що за такі речі в Україні вже один раз помінялася влада. Це було 2 роки тому. І ми пам'ятаємо знамениті закони в цьому ж дусі, які прискорили кінець", - зазначив губернатор.

При цьому Саакашвілі зазначив, що має намір порушувати дану постанову. "Я відразу буду порушувати цю постанову. Я думаю, що це погана постанова, відразу буду критикувати", - підкреслив він.

Нагадаємо, що раніше Кабмін оприлюднив стандарти етичної поведінки, згідно з яким держслужбовцям слід утриматися від критики влади.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада